פרסום ושיווק בעלי מקצוע

פרסום ושיווק בעלי מקצוע בצורה אפקטיבית

בעלי מקצוע כמו אינסטלטור, חשמלאי, מנעולן, טכנאי מזגנים, מוסך ועוד רבים,  קיימים בהמוניהם. לרוב, תנועת הלקוחות לעסק שלהם מתבססת ברובה על “פה לאוזן”, או “חכמת ההמונים” שמתבטאת לרוב בהעלאת פוסט של לקוח פוטנציאלי ברשת כמו ” מי יכול להמליץ לי על …” ומיד עולות עשרות תגובות ממליצות והלקוח בוחן כמה מהן. האם זה מספיק כדי להחזיק עסק?

כל ערוץ שיווקי לכל עיסוק הוא טוב. אם בעבר היו בעלי מקצוע מפרסמים מודעה בעיתון ומקווים שזה “יפול על עיני הלקוח המתאים”, כיום אפשרויות הפרסום בדיגיטל הן מדוייקות יותר והפרסום בערוצים דיגיטליים כמו פייסבוק וגוגל, הפכו להיות נפוצים ויעילים.

איזה אפיק שיווקי דיגיטלי נכון לפרסום ושיווק בעלי מקצוע?

אתחיל בדוגמה. אם אני, כגולשת נתקלת במודעה של מנעולן, או שירותי הובלות על הפיד שלי בפייסבוק, אני מתארת לעצמי שאני נמנית בקהל היעד של אותם בעלי מקצוע, אבל האם זה אומר שאני ממש עכשיו זקוקה לשרות של אותו בעל מקצוע הספציפי הזה?

לא בהכרח ןלכן גם לא אצור קשר עם אותו בעל מקצוע. אבל – עצם זה שראיתי את המודעה שלו בפייסבוק, השם של אותו בעל מקצוע נכנס לי לתודעה, בדיוק כמו קריאה בעיתון וכנראה שאחפש אותו כשאתקע מחוץ לדלת (מנעולן) או כשארצה להעביר דירה (הובלות).

איך מגיעים ללקוחות שצריכים את השירות שלי ממש עכשיו?

אם ממש עכשיו אני תקועה מחוץ לדלת ואני חייבת מנעולן,  אקליד בשורת החיפוש בגוגל “מנעולן ברחובות”. מי שיעלה לי ראשון אצור עמו קשר. אם הוא לא יתאים לי- אעבור לזה שמופיע אחריו.

לכן – אם הכוונה בפרסום היא להיכנס לתודעה, להראות שיש שחקן חדש בשוק, אז פייסבוק ממומן. אבל אם המטרה היא לקבל לקוחות כאן ועכשיו, להופיע בפני מי שמחפש את השירות שלי – אז בהחלט הייתי ממליצה על גוגל ממומן.

האם כדי להופיע בגוגל או פייסבוק יש צורך להשקיע בבניית אתר?

הנראות הוויזואלית של בעל העסק בדיגיטל או בכלל, היא הקובעת את התדמית ואת ההחלטה שלי, כלקוחה, האם ליצור קשר. אין ספק שהתוכן, מניע גולש להפוך ללקוח או לא ליצור קשר בכלל.

לא כל עסק צריך אסטרטגיה שיווקית ותכנית שיווק מפוארת הכוללת אתר, בלוג, רשימת דיוור וכו’ כדי להביא תנועה איכותית לעסק. גוגל נותן את הבמה בהחלט גם למי שאין אתר או בלוג. גם פייסבוק.

איך כן נוכל לפרסם אותך כבעל/ת מקצוע  באפקטיביות גם אם אין  את כל זה?

בדיוק עבור בעלי מקצוע בניתי תכנית שיווק אפקטיבית, בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש.
לא מספיק להיות בעל מקצוע מעולה, צריך להופיע במקום בו הלקוחות מחפשים את מה שהם זקוקים לו ויכולים לקבל מידע על השירות או על בעל המקצוע באופן אישי.

כדי  שימצאו אותך דרך חיפוש בגוגל וגם על מנת להציג אותך כבעל/ת שרות טוב בתחומך, מה שיעלה את הסיכוי לפניה אליך דרך האינטרנט, בניתי תכנית פרסום לבעלי מקצוע בעלות חודשית הכוללת :

  • הקמת דף נחיתה – דף אינטרנט בעל עמוד אחד
  • פרסום קבוע בגוגל ממומן
    לבחירה : פרסום קבוע גם בפייסבוק ממומן וניהול דף.

את דף הנחיתה ניתן לפרסם גם בווטסאפ כדי שלקוחות יוכלו ליצור עמך קשר. הדף מותאם לתצוגה בנייד.

חודש ראשון יינתן זיכוי על סך 300 ש”ח לפרסום.

אין התחייבות לתקופת שירות. אם הפרסום לא יניב תוצאות, ניתן לעצור אותו בהודעה מראש.

מעוניינים להתחיל לקבל עוד לקוחות, להיות עסוקים  ולהצמיח את העסק?

התקשרו 050-8329001

או השאירו פרטים

שם פרטי+משפחה

אימייל

טלפון

נושא

wiselead

מיה לונצר- קידום עסקים בגוגל ובפייסבוק

 

נגישות