רשתות חברתיות

שעת ייעוץ לקידום בדיגיטל בגוגל  ובפייסבוק

לא אחת, מתלבטים איזה ערוץ שיווקי מתאים למוצר או לשירות אותו אנו מעוניינים להוציא לאור. לא כל מוצר/שירות מתאים לקידום בגוגל כמו שלא כל מוצר או שירות מתאים לקידום בפייסבוק. בשעה וחצי, נוכל לבחון את ערוץ הקידום הדיגיטלי המתאים למוצר או שירות במטרה לייעל בצורה אופטימלית את הפרסום.

יתירה מכך, ישנם בעלי עסקים אשר מנהלים את הקמפיין בגוגל או בפייסבוק בצורה עצמאית ועדיין לא מקבלים הפניות.

זה הזמן לפנות באופן חד פעמי לייעוץ ולהבין מה לא עובד .

הכנס את שמך וכתובת הדואר שלך בטופס הבא.

שיווק העסק באמצעות רשתות חברתיות

עסקים רבים הבינו את האוצר השיווקי הטמון ברשתות חברתיות. אם בעבר היינו צריכים מודעה בעיתון מקומי, או לפזר פליירים כדי לעניין אנשים בשירות או במוצר שאנו מציעים כבעלי עסקים, כיום, השיווק נעשה קל יותר באמצעות התפתחותן של הרשתות החברתיות. רשתות חברתיות אמנם נועדו לשמש לשיתוף ויצירת קשרים בין חברים, אך עד מהרה כל רשת חברתית הבינה כי היא יכולה להוות פלטפורמת שיווק לא רעה בכלל.

מה היא “רשת חברתית”?

רשת חברתית היא קבוצה המקיימת מערכת קשרים בין הפריטים החברים בה. לכל אחד מהקבוצה יש עוד קבוצות שהוא חבר בהן ויכול להפיץ “פה לאוזן” על שירות או מוצר של מישהו מקבוצות אחרות. היווצרות “קשרים חברתיים” אלה יכולים להיות מאוד משמעותיים עבור העסק.

מה היא “רשת חברתית מקוונת”?

בעידן בו האינטרנט מתפתח ופייסבוק, בעיקר, הפכה להיות ערוץ נוסף לשיקוף הקשרים החברתיים של כל בעל פרופיל, קיבלנו זירות אינטרנטיות שונות בהן ניתן לקבל מידע על פרופילים אישיים ועסקים שונים. היתרון הגדול לעסקים הוא בכך, שבמקום לפרסם מודעה המופנית בצורה לא ממוקדת בעיתון המקומי, כל בעל עסק יכול למקד את השיווק שלו לקהל היעד שלו וכך ליצור קהילת אוהדים, איתם העסק מטפח את הקשרים על ידי מתן טיפים, השתתפות בקבוצות דיון, העלאת מבצעים שונים וכו’.

כיום הרשתות החברתיות המוכרות ביותר הן :

פייסבוק , טוויטר , גוגל פלוס- כאשר בכל אחת מהרשתות האלה ניתן ליצור פרופיל אישי וממנו לפתוח דף עסקי.

לינקדאין – מיועדת בעיקר ליצירת קשרים מקצועיים

פינטרס, אינסטגרם – מיועדות בעיקר לשיתוף תמונות עם חברים

ההשפעה של רשתות חברתיות היא עצומה. הן מאפשרות הזדמנויות והיכרויות חברתיות ועסקיות, כך שטבעי ביותר שהן ישמשו ככלי פרסומי מאוד מפותח.

 

 

 

שאלות נפוצות

מה ההשקעה היומית האפקטיבית בפייסבוק לקידום ממומן?
בקביעת הקהל בפייסבוק, ניתן אומדן למספר פרופילים מקסימלי שפייסבוק יכול לחשוף את המודעה. ככל שהתקציב היומי יהיה גבוה יותר, כך שיעור החשיפה לאותו קהל יהיה גבוה יותר. ככל שהחשיפה גבוהה יותר כך הסיכוי להיווצרות קשר מלקוחות פוטנציאלים גבוה יותר. קביעת התקציב היומי תלויה בתחרות הקיימת על ההופעה בפיד של אותו קהל. אם יש הרבה מפרסמים לאותו קהל, תידרש השקעה יומית גבוהה.
האם גוגל ממומן עובד? כי זה נראה פרסומת ולרוב נכנסים לתוצאות האורגניות
זה נכון ש80% מהגולשים נכנסים לתוצאות האורגניות. אך ממחקרים שנעשו, מתוך אותם 20% שנכנסים לתוצאות של הממומן, אחוז הגולשים שאכן יצרו קשר גבוה יותר. הקידום בגוגל ממומן הוא יותר ממוקד. אתרים בתוצאות האורגניות לרוב עמוסי מידע. כאשר גולש מחפש פיתרון ממוקד ואינסטנט הוא נכנס  לתוצאות של הממומן כי הן הראשונות. חשוב למקד את הגולש מרגע שנחת בדף הנחיתה ליצירת קשר.
האם אפשר לקדם את העסק בפייסבוק גם בלי לשלם כסף?
כן. רק ששיווק אורגני לוקח זמן. חשוב לנהל את הדף העסקי בהתמדה ולהעלות פוסטים שנותנים ערך לגולש ולאו דווקא פרסומיים. פוסטים שמניעים להגיב כדי שפייסבוק יגביר את החשיפה, לשתף ולהיות פעילים בקבוצות שבהן הקהל של העסק נמצא. לזרוק פרסומים בקבוצות פרסום שונות הוכח ככלי שאינו יעיל כמו להיות שותפים ולפתח דיונים בקבוצות.

מה לקוחותינו חושבים עלינו…

ליווי קמפיין מקצועי ומדוייק! תמיד עם האצבע על הדופק, דיוק וקריאטיביות. תודה!
~ לילי קורל
תודה למיה היקרה על סדנת פייסבוק מעשירה ומופלאה בעשרות טיפים חדשים.
על הסבלנות ואורך הרוח שיש לך. על המיקוד הנכון ועל מה לעבוד.
כמה שעות שעושים סדר בראש כדי לצאת לעבוד בקידום ממומן.
היה נפלא
עידית שלינגבאום
מיה יקרה,
את אלופה!
כבר מהפעם הראשונה שנפגשנו, מלהקשיב לך מדברת את המקצוע שלך, ידעתי שאת מומחית.
בפעם השניה, כשבחרתי בך לקדם את העסק שלי, כבר היה לי ברור שבחרתי נכון.
את מקצוענית, הידע שלך כל כך נרחב, אבל מה שכבש אותי, זו הנעימות שלך.
הנעימות והסבלנות.
כל כך שמחה שבחרתי לעבוד איתך.
תודה רבה על הכל!
ברור לך שעכשיו אפנה אלייך
גם בעתיד נכון?
ברור לך גם שאמליץ עלייך לאחרים נכון?
תודה גדולה�
תמר עמית משיח
סדנת הפייסבוק ממומן היתה מאוד יעילה וממוקדת, למדתי המון ורכשתי ידע חיוני מאוד בנושא, אותו אני כעת יכולה ליישם. תודה גדולה למאיה על כך, על הסבלנות, האדיבות, הידע. ממליצה בחום רב מאוד!!!
מיכל ישראל
מומלצת בחום.. בייחוד נוכח היושרה והכנות שלך
מרסל בלקר
לוגו בלי תג ליין

wise lead  מספקת שרותי קידום באינטרנט ובפייסבוק לעסקים במטרה להרחיב את פעילותם העסקית על ידי הגדלת מאגר הלקוחות שלהם.        

בקרו אותנו בפייסבוק

נגישות