אנחנו מלווים עסקים לצמיחה ולהרחבת קהל הלקוחות

Wiselead  הוקמה במטרה להצמיח עסקים על ידי הרחבת החשיפה לקהל יעד ממוקד  ויצירת פניות שמטרתן להגדיל את נפח הפעילות בעסק באמצעות שירותים דיגיטליים .

ליבת הפעילות של wiselead  היא ביצירת קמפיינים יעילים וממוקדים לקהל היעד של עסקים בערוצי השיווק הדיגיטליים הממומנים. אך בנוסף ביכולתנו לספק שירותי קידום אתרים אורגני (seo ), ניהול דפים עסקיים בפייסבוק, בנייה ועיצוב אתרים, כתיבת תוכן שיווקי לאתר או לדף העסקי ובנייה ועיצוב דפי נחיתה לעסקים שאין להם אתר.

היתרונות שלנו

קידום עסקים בגוגל ממומן%
קידום עסקים בפייסבוק ממומן%
הרצאות וסדנאות%
מיה צבוע

קצת עלי

אני מיה לונצר, בעלת הפעילות העסקית של wiselead  .

הסיפור שלי

את דרכי בקידום עסקים באמצעות האינטרנט גיליתי לאחר שנים שעסקתי בתחומים פיננסיים. אני בעלת תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית.

נחשפתי לגוגל לאחר שיטוטים רבים באינטרנט וגיליתי עניין רב בגוגל. הבנתי שגוגל, מעבר להיותו המנוע החזק ביותר לקבלת מידע, זהו מנוע הטומן בחובו אפשרויות התפתחות אינסופיות, בעיקר לעסקים. רכשתי השכלה במכללת נס טכנולוגיות בקורס נרחב המתמקד בקידום אתרים אורגני.

עם הפעילות שלי לאורך השנים בקידום אתרים בחברות עסקיות הבנתי דבר נוסף, חשוב לא פחות. קיימים עסקים רבים החסרים את אורך הנשימה מבחינת התקציב והזמן בעיקר, האמור להיות מוקדש לבניית האתר וקידומו האורגני. הזמן הזה, שלוקח לגוגל למקם את האתר במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, הוא קריטי ויכול לשמש ליצירת הכנסה עבור אותו עסק, אם יקדם אותו בערוצי השיווק הדיגיטליים המספקים מענה מהיר יותר ליצירת לקוחות חדשים לעסק.

קהל נוסף, הם העסקים שזה עתה פרצו לשוק ועדיין אינם בטוחים לאילו שירותים עליהם למקד את האתר, איזו שפה עיצובית תמתג אותם מבחינה אופטימלית לקהל היעד המדויק להם ועדיין אין להם אפיון אתר ברור. עסק בשלבי חייו הראשונים עובר המון גלגולים עד שהוא יודע בדיוק מה תחומי ההתמחות שלו וראוי כי לכל עסק יהיה אתר המייחד אותו וידבר בשפת התוכן והעיצוב של אותו עסק. הזמן הזה להבין איך לאפיין אתר ולבנות אותו, לפני שמשקיעים בו המון כסף וזמן גם הוא קריטי וחיוני ליצירת פעילות עסקית.

בזמן הזה ניתן ליצור הפניות (לידים) לעסק וחשיפה אינטרנטית.

לעסקים אלה אני נותנת את המענה הראשון. לאחר מכן, אני מלווה את אותם בעלי עסקים מבחינת יצירת אסטרטגיית שיווק נכונה למוצר או לשירות להמשך הפעילות. אני נעזרת באנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה במטרה לספק את הקידום האיכותי ביותר עבור הלקוחות שלי.

אלו הן הסיבות שבחרתי לייחד את שירותיי לעסקים המחפשים יצירת הפניות מידיות ויחד עם זאת מדויקות.

לפרטים נוספים ניתן לשוחח עימי בטלפון או להשאיר פרטים בטופס צור קשר כאן באתר

אנא הזן הודעה.

לקוחות ממליצים

ליווי קמפיין מקצועי ומדוייק! תמיד עם האצבע על הדופק, דיוק וקריאטיביות. תודה!   לילי קורל
תודה למיה היקרה על סדנת פייסבוק מעשירה ומופלאה בעשרות טיפים חדשים. על הסבלנות ואורך הרוח שיש לך. על המיקוד הנכון ועל מה לעבוד. כמה שעות שעושים סדר בראש כדי לצאת לעבוד בקידום ממומן. היה נפלא   עידית שלינגבאום
תודה מאיה על סדנא לקידום ממומן מדוייקת וממוקדת.   אסנת גוטמן
מיה מקצועית בתחומה. נעימה, סובלנית ושירותית.אני ממליצה בחום.
  יעל ברשי
1אייקון סמל אתר
לוגו בלי תג ליין

wise lead  מספקת שרותי קידום באינטרנט ובפייסבוק לעסקים במטרה להרחיב את פעילותם העסקית על ידי הגדלת מאגר הלקוחות שלהם.        

צרו קשר

מיה לונצר - קידום עסקים באינטרנט ובפייסבוק
050-8329001
info@mydomain.com

בקרו אותנו בפייסבוק

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.

נגישות