קידום ממומן בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק

בואו נתחיל לדבר עסקים!


לשיחת יעוץ חינם

קידום ממומן בפייסבוק

פייסבוק, עם השנים הפכה לכלי המשרת בעלי עסקים רבים ליצירת הפניות וחשיפה לעסק שלהם. זה כלי שאם יודעים להשתמש בו נכון, הוא עובד טוב מבחינה שיווקית.

יחד עם זאת, בעלי עסקים צריכים תמיד לזכור, פייסבוק נולדה כרשת חברתית ולא פרסומית. מטרתה היא, לחלוק חוויות, תמונות והגיגים בין חברים. עם הזמן, התגלה ברשת החברתית הזו הפוטנציאל ליצור דרכה מחאות חברתיות, קהילות וקבוצות של פרופילים בעלי אותם תחומי עניין וכן- גם להגדיל עבור עסקים את נפח הלקוחות שלהם.

מדוע wiselead לעסק שלי?

שעת ייעוץ חינם
אסטרטגיה שיווקית נכונה היא המפתח לקידום טוב ומניב הפניות מדויקות לעסק. לכל עסק מתאים ערוץ שיווקי דיגיטלי אחר. יהיו עסקים שיניבו יותר הפניות מהקידום בגוגל ויהיו כאלה שיניבו יותר מהפרסום בפייסבוק. חשוב שהאסטרטגיה השיווקית תקבע לאחר מחשבה מעמיקה. המטרה של שעת הייעוץ היא לבחון איזה ערוץ שיווקי בהתאמה לתקציב נכון לעבוד בו.
הפניות מהירות
עסק שלא משווק את עצמו הוא עסק עומד. השיווק בדיגיטל הולך ומשתכלל כי הוא עובד. לצד ההבנה שההשקעה בשיווק היא הכרחית לכל עסק, עומדת העובדה שהרבה עסקים נמנעים מלשווק עצמם בדיגיטל כי הם בטוחים שיצטרכו להשקיע כספים לאורך זמן, עד שיניבו הפניות. Wiselead מתמקדת בערוצי השיווק הדיגיטליים שמביאים תנועה לעסק בזמן קצר על   ידי יצירת בסיס טוב לקמפיינים שיעבדו לאורך זמן.
אין התחייבות מראש לתקופה
לרוב, חברות קידום מבקשות התחייבות לתקופה מראש. ב wiselead אין התחייבות לתשלום מראש לקידום. בכל חודש, יחד עם הלקוח אנו בוחנים את יעילות הקמפיין על ידי נתונים סטטיסטיים ובחינת עלות מול תועלת האם להמשיך לחודש נוסף או לנתב את תקציב ההשקעה לערוץ יעיל יותר.  יחד עם זאת, חשוב לדעת  שככל שהקמפיינים בגוגל ובפייסבוק פועלים לאורך זמן ארוך יותר, הם ישתפרו מחודש לחודש. הרבה לקוחות שהתחייבו לחברות קידום והבינו שהקידום לעסק שלהם לא עובד בערוצי השיווק אליהם התחייבו – מצאו עצמם מחוייבים להשקעה שלא תניב את הרווחים הראויים ממנה.
יחס אישי
לנו חשוב לשמור על ערוצי התקשרות פתוחים עם הלקוח ולחוות כל הפניה בזמן אמת כדי לדעת שהתוכן והקהל שאנחנו פונים אליו מדויק. המטרה שלנו היא- להישאר יחד  ללא תקופת התחייבות, אלא מתוך יעילות וצמיחה.

“אני בעל עסק, יש לי זמן לפייסבוק?”

אז, נכון. לפייסבוק דרוש זמן, ידע וסבלנות. זאת הסיבה, שהרבה בעלי עסקים מוציאים את ניהול הדף שלהם לגורם חיצוני ולא עושים זאת בעצמם. התהודה שפייסבוק יצר בחברה גרמה לכך שאם מישהו מעוניין לקבל מידע לגבי בעל עסק, הוא מחפש את הדף העסקי שלו בפייסבוק. הדף העסקי בפייסבוק משמש כמו “מיני אתר”. המקום שבו ניתן לקבל מידע לגבי אותו עסק.

הקידום בפייסבוק נעשה בשני ערוצים:

קידום אורגני (טבעי) – לרוב זה נעשה מהפרופיל האישי. מעבר לשיתוף של הדף העסקי בפרופיל ולבקש עליו שיתופים, או להדביק את הפוסט בקבוצות פרסום, ישנם כללי התנהגות בפייסבוק אשר יוצרים את התדמית של בעל/ת העסק.

קידום ממומן בפייסבוק- המערכת הממומנת של פייסבוק היא מערכת מאוד חכמה. מעבר לפרטים שבעלי הפרופיל מנדבים בעת פתיחת הפרופיל האישי, לפייסבוק יש את היכולת לזהות ולא רק על פי פוסטים, על פי סימוני לייק, על פי תגובות ועוד את רמת העניין של בעל הפרופיל. כיום, עם התגברות השימוש בסלולרי, לפייסבוק קל יותר לזהות פרטים על הרגלי התנהגות ומקומות בהם ביקר בעל הפרופיל.

היכן זה משרת את בעלי העסקים?

זה משרת את בעלי העסקים בכך שהם יכולים לחשוף על ידי מודעות פרסום  את המוצר/שירות שלהם על הפיד (קיר) של פרופילים שהמוצר או שרות פונה לתחומי העניין שלהם, יחד עם התאמה מגדרית, אזור גאוגרפי, סטטוס משפחתי וכיו”ב. אותו פרופיל שנחשף למודעה, יתעכב עליה, ואז הוא יכול ליצור קשר עם בעל העסק, או שלא, אבל הוא נחשף למותג.

פייסבוק למעשה יצרה לעצמה את מאגר המידע על הרגלי צריכה וגלישה של בעלי הפרופיל הגדול שיש. כיום יש 4 מיליון בעלי פרופיל פייסבוק רק בישראל. זו רמת חשיפה מאוד גדולה. לדפים העסקיים פייסבוק מתנה בתשלום את החשיפה לקהל היעד שלהם. למערכת יש אפשרות של צבירת נתונים לגבי אותם מתעניינים במוצר/שרות אשר ניתן לנתח אותם מבחינה סטטיסטית ולהוציא מכך מידע חיוני שיכול להביא את יעילות הפרסום לרמה האופטימלית.

לשיחת יעוץ חינם

מה לקוחותינו חושבים עלינו

ליווי קמפיין מקצועי ומדוייק! תמיד עם האצבע על הדופק, דיוק וקריאטיביות. תודה!
~ לילי קורל
תודה למיה היקרה על סדנת פייסבוק מעשירה ומופלאה בעשרות טיפים חדשים.
על הסבלנות ואורך הרוח שיש לך. על המיקוד הנכון ועל מה לעבוד.
כמה שעות שעושים סדר בראש כדי לצאת לעבוד בקידום ממומן.
היה נפלא
עידית שלינגבאום
מיה יקרה,
את אלופה!
כבר מהפעם הראשונה שנפגשנו, מלהקשיב לך מדברת את המקצוע שלך, ידעתי שאת מומחית.
בפעם השניה, כשבחרתי בך לקדם את העסק שלי, כבר היה לי ברור שבחרתי נכון.
את מקצוענית, הידע שלך כל כך נרחב, אבל מה שכבש אותי, זו הנעימות שלך.
הנעימות והסבלנות.
כל כך שמחה שבחרתי לעבוד איתך.
תודה רבה על הכל!
ברור לך שעכשיו אפנה אלייך
גם בעתיד נכון?
ברור לך גם שאמליץ עלייך לאחרים נכון?
תודה גדולה�
תמר עמית משיח
סדנת הפייסבוק ממומן היתה מאוד יעילה וממוקדת, למדתי המון ורכשתי ידע חיוני מאוד בנושא, אותו אני כעת יכולה ליישם. תודה גדולה למאיה על כך, על הסבלנות, האדיבות, הידע. ממליצה בחום רב מאוד!!!
מיכל ישראל
מומלצת בחום.. בייחוד נוכח היושרה והכנות שלך
מרסל בלקר
לוגו בלי תג ליין

wise lead  מספקת שרותי קידום באינטרנט ובפייסבוק לעסקים במטרה להרחיב את פעילותם העסקית על ידי הגדלת מאגר הלקוחות שלהם.

בקרו אותנו בפייסבוק

נגישות