שרותים

קידום עסקים בגוגל

הלקוחות שלכם מחפשים את העסק שלכם בגוגל. גם אם עדיין אין לכם אתר, תוכלו להציע את השירות/מוצר שלכם בגוגל

לקידום בגוגל

סדנאות, הרצאות והדרכות לקידום בדיגיטל

בעלי עסקים שרוצים לקחת את הקידום לידיים שלהם, בשיטת do it yourself, מקבלים הדרכה איך ניתן לקדם את העסק בקידום ממומן ההדרכות ניתנות בבית העסק או באמצעות הסקייפ או בזום.

לשיווק אפקטיבי בזמן שנוח לכם

קידום עסקים בפייסבוק

עסקים רבים מגיעים ללקוחות חדשים ונשמרים בתודעת קהילת הלקוחות שלהם באמצעות קידום הדף העסקי בפייסבוק. הקידום הממומן הוא חלק חיוני מאסטרטגיה שיווקית דיגיטלית

לקידום בפייסבוק

אנחנו כאן בכדי לשרת אותך

wise lead  מספקת שרותי קידום באינטרנט ובפייסבוק לעסקים במטרה להרחיב את פעילותם העסקית על ידי הגדלת מאגר הלקוחות שלהם.

פעילות החברה מתמקדת בקידום אתרי הלקוח במטרה להמיר את הגולשים באתר ללקוחות פוטנציאליים על ידי הגדלת התנועה לאתר.

החברה מקפידה לתת לכל אתר את הטיפול היומיומי והיסודי ביותר כדי להביא להגדלת הפעילות העסקית בצורה היעילה ביותר. לנו חשוב שהלקוח ירגיש תמורה לתקציב הפרסום ושיווק, תחת מקום אחד המספק את כל שירותי האינטרנט.

מדוע wiselead לעסק שלי?

שעת ייעוץ חינם
אסטרטגיה שיווקית נכונה היא המפתח לקידום טוב ומניב הפניות מדויקות לעסק. לכל עסק מתאים ערוץ שיווקי דיגיטלי אחר. יהיו עסקים שיניבו יותר הפניות מהקידום בגוגל ויהיו כאלה שיניבו יותר מהפרסום בפייסבוק. חשוב שהאסטרטגיה השיווקית תקבע לאחר מחשבה מעמיקה. המטרה של שעת הייעוץ היא לבחון איזה ערוץ שיווקי בהתאמה לתקציב נכון לעבוד בו.
הפניות מהירות
עסק שלא משווק את עצמו הוא עסק עומד. השיווק בדיגיטל הולך ומשתכלל כי הוא עובד. לצד ההבנה שההשקעה בשיווק היא הכרחית לכל עסק, עומדת העובדה שהרבה עסקים נמנעים מלשווק עצמם בדיגיטל כי הם בטוחים שיצטרכו להשקיע כספים לאורך זמן, עד שיניבו הפניות. Wiselead מתמקדת בערוצי השיווק הדיגיטליים שמביאים תנועה לעסק בזמן קצר על   ידי יצירת בסיס טוב לקמפיינים שיעבדו לאורך זמן.
אין התחייבות מראש לתקופה
לרוב, חברות קידום מבקשות התחייבות לתקופה מראש. ב wiselead אין התחייבות לתשלום מראש לקידום. בכל חודש, יחד עם הלקוח אנו בוחנים את יעילות הקמפיין על ידי נתונים סטטיסטיים ובחינת עלות מול תועלת האם להמשיך לחודש נוסף או לנתב את תקציב ההשקעה לערוץ יעיל יותר.  יחד עם זאת, חשוב לדעת  שככל שהקמפיינים בגוגל ובפייסבוק פועלים לאורך זמן ארוך יותר, הם ישתפרו מחודש לחודש. הרבה לקוחות שהתחייבו לחברות קידום והבינו שהקידום לעסק שלהם לא עובד בערוצי השיווק אליהם התחייבו – מצאו עצמם מחוייבים להשקעה שלא תניב את הרווחים הראויים ממנה.
יחס אישי
לנו חשוב לשמור על ערוצי התקשרות פתוחים עם הלקוח ולחוות כל הפניה בזמן אמת כדי לדעת שהתוכן והקהל שאנחנו פונים אליו מדויק. המטרה שלנו היא- להישאר יחד  ללא תקופת התחייבות, אלא מתוך יעילות וצמיחה.

פייסבוק-76532_640

קידום ממומן בפייסבוק

פייסבוק ממומן

קידום  ממומן בפייסבוק

פייסבוק, עם השנים הפכה לכלי המשרת בעלי עסקים רבים ליצירת הפניות וחשיפה לעסק שלהם. זה כלי שאם יודעים להשתמש בו נכון, הוא עובד טוב מבחינה שיווקית.

יחד עם זאת, בעלי עסקים צריכים תמיד לזכור, פייסבוק נולדה כרשת חברתית ולא פרסומית. מטרתה היא, לחלוק חוויות, תמונות והגיגים בין חברים. עם הזמן, התגלה ברשת החברתית הזו הפוטנציאל ליצור דרכה מחאות חברתיות, קהילות וקבוצות של פרופילים

קרא עוד

keyboard-1754906_1920

קידום בגוגל

קידום אתרים ממומן

קידום בגוגל ממומן

גוגל, הוא מנוע החיפוש החזק ביותר. יש מנועי חיפוש נוספים בארץ ובעולם, כמו יאנדקס (רוסיה) בינדו (סין) בינג, יאהו וכיו”ב אבל אף אחד מהם לא יעיל ועונה על דרישות הגולש כמו גוגל.

למרות התנגדותם של מקימי גוגל להכניס פרסום למנוע החיפוש שהקימו, שכל מטרתו כוונה לשם הכוונת הגולש לקבל מידע מכל אתרי האינטרנט הרבים הקיימים, הוקמה מערכת גוגל אדוורדס המיועדת לפרסום בגוגל.

קרא עוד

woman-1446557_1920

הרצאות סדנאות והדרכות

בכל הארץ לבעלי עסקים המעוניינים לקדם את עצמם בפייסבוק ממומן

סדנאות הרצאות  והדרכות

Wiselead  , כחלק משירותיה מציעה סדנאות הרצאות והדרכות בכל הארץ לבעלי/ות עסקים המעוניינים/ות לקדם את עצמם/ן בפייסבוק ממומן. ההדרכות ניתנות באופן אישי ובסדנאות קבוצתיות.

ישנם/ן בעלי/ות  עסקים המעוניינים/ות  להתנסות בקידום הממומן בפייסבוק, על מנת לבחון אם יוכלו לחסוך את העלות החודשית לניהול הקידום. במקרה שאותם/ן בעלי/ות עסקים מבחינים/ות כי קצרה ידם/ן מבחינת

קרא עוד

קבע פגישת יעוץ ללא התחייבות, עכשיו!

לקביעת פגישה לחץ כאן >>>

קבע פגישת יעוץ!

לוגו בלי תג ליין

wise lead  מספקת שרותי קידום באינטרנט ובפייסבוק לעסקים במטרה להרחיב את פעילותם העסקית על ידי הגדלת מאגר הלקוחות שלהם.

בקרו אותנו בפייסבוק

נגישות