מועדון ה – 500 לקידום עסקים

מועדון ה 500 של wiselead לקידום עסקים

מועדון ה 500 לקידום עסקים זהו מקבץ שירותים ש wiselead  מציעה ב 500 ש”ח עבור כל שירות המסייע לקידום העסק בדיגיטל.

קידום עסקים ללא מחויבות לתקופת זמן, אלא תשלום חד פעמי עבור כל שירות ממקבץ השירותים מטה.

קידום עסקים

אילו שירותים כלולים במועדון ה 500 ?

(*כל שירות בנפרד- 500 ש”ח)

  • אופטימיזציה לאתר עד 10 עמודים – התאמת האתר הקיים לכללי הקידום האורגני על ידי שיפור תגיות מטא בקוד האתר וצורת התצוגה של דפי האתר בתוצאות החיפוש בגוגל .
  • חקר ביטויי חיפוש עד 50 ביטויים –  בחינת ביטויי חיפוש במטרה לבסס פעולות קידום ובניית אתר המתאים למה הגולש מחפש. שימוש מושכל בחקר ביטויי חיפוש טרם בניית האתר, או בעת התאמתו לקידום אורגני ישפר משמעותית את מספר הכניסות לאתר וימקד את הגולשים באתר בהתאם למוצרים או שירותים שיש לבעל העסק להציע ובכך יניב יותר פניות.
  • הטמעת מאמרי תוכן, תמונות וסרטונים לאתר עד 6 פריטים – בעלי עסקים רבים צריכים ניהול אתר אך לא באופן רצוף. ניהול האתר כולל הטמעת מאמרים תמונות וסרטונים עדכניים, מוצרים חדשים וכיו”ב. עבור בעלי עסקים אלה אני מציעה בתשלום חד פעמי  לרכז את כל הפריטים שיש לעדכן באתר ולהעביר אליי במייל.
  • הדרכה טלפונית גוגל ממומן, אחד על אחד, עבור מיטוב קמפיין קיים עד שעתיים הדרכה – הרבה בעלי עסקים מתפעלים את קמפיין גוגל לבדם וזה הולך להם די טוב, עד שמגיעה איזו תקופה שנדרשת עין נוספת, מקצועית יותר לבדיקת הקמפיין. מה עוצר אותו, היכן ניתן להוריד את העלות לקליק, אולי נדרש להטמיע קוד רימרקטינג או המרות באתר או בדף הנחיתה הקיים. לכוון את הקמפיין ולמטב אותו כך שיניב יותר. אחרי ההדרכה, ניתן יהיה להמשיך לתפעל את הקמפיין בגוגל ממומן לבד.
  • הדרכה טלפונית פייסבוק ממומן, מיטוב קמפיין קיים שעתיים הדרכה – בעלי עסקים שפייסבוק נמצא ערוץ שיווקי מתאים עבורם מבינים את החשיבות של תפעול קמפיין ממומן. מעבר לתפעול הקמפיין בצד הטכני ישנם כללים שחלים על פוסטים ממומנים כדי שיניבו תוצאות. ההיכרות שלי עם עולם הפייסבוק גרמה לי להבין צדדים רבים בהתנהגות הגולש בפייסבוק ואיזה תוכן או צורת הצגה של המודעה יכולים להניע אותו לפעולה. אז גם אם יש קמפיין פייסבוק ממומן קיים, אפשר לשפר אותו ואם עדיין לא התנסיתם בקידום ממומן בפייסבוק– זה הזמן ללמוד.

מועדון ה 500 של wiselead  הינו מקבץ שירותים עבור בעלי עסקים שרוצים לתפוס נוכחות דיגיטלית, לייעל את הפרסום שלהם בערוצי השיווק הדיגיטליים ולהרחיב את מעגל הלקוחות הקיים שלהם. 

** כל שירות ב 500 ש”ח לפני מע”מ

שנתחיל לקדם את העסק ?

להשארת פרטים בצור קשר

להתקשרות : 050-8329001

מיה לונצר – קידום עסקים בגוגל ובפייסבוק.

נגישות